Sleva:
0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Do dopravy ZDARMA zbývá: 1 000 Kč
Eko drogerie
Eko lahve na pití
Eko termosky
Filtrace vody
Léčivé konopí
Nádobí z bambusu a slupek
Nádoby a dózy na jídlo
Obaly a tašky na svačinu
Ochrana ptáků před nárazy
Odvykání kouření
Příroda a zahrada
Přírodní kosmetika
Pro domácí mazlíčky
Pytlíky a tašky na nakupování
Solární energie
Úklidové pomůcky
Úprava vzduchu
Úspora času při vaření
Úspora elektřiny
Úspora tepla
Úspora vody
Zdravá výživa
VÝPRODEJ
Podle výrobce

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí

Partnerské weby

euromince.info hihippo pulseecoshower.cz denttabs radflek endotherm ecobottle wonderbag usporavdomacnosti perlatoryterla folieapollo thermilate radiatorBooster aussmak
Solární nabíječka BlitzWolf BW L2 15W 2A 2xUSB
akceDOPRAVA ZDARMA
Solární nabíječka BlitzWolf BW L2 15W 2A 2xUSBSolární nabíječka BlitzWolf BW L2 15W 2A 2xUSBSolární nabíječka BlitzWolf BW L2 15W 2A 2xUSBSolární nabíječka BlitzWolf BW L2 15W 2A 2xUSBSolární nabíječka BlitzWolf BW L2 15W 2A 2xUSB

Solární nabíječka BlitzWolf BW L2 15W 2A 2xUSB

Solární přenosný panel BlitzWolf 15W článků SunPower 2A

Vysoce účinný solární panel s nabíječkou Power 3S pro iPhone 6s/6/Plus, iPad Air a pod. Je vybaven super efektivním solárním článkem s výkonem 15W a účinností 23,5%.

Sleva: 105 Kč

Bežná cena: 1 455 Kč

Celková cena: 1 350 Kč

Dostupnost: SKLADEM

KOUPIT

Výrobce:BlitzWolf

Záruka:24 měsíců

Kód:EP-67844

Úspora elektřinyÚsporný výrobek
Popis produktu

Běžné solární panely dosahují účinnosti maximálně 15%. Solární nabíječka BlitzWolf je vysoce efektivní zařízení s mimořádně vysokou účinností 23,5% - 25,5%. Už žádné obavy z nedostatku slunečního záření. Nabíjecí panel obnoví nabíjení jakmile je panel osvětlený dostatečným slunečním zářením. Díky voděodolnému PVC obalu, jsou solární panely navrženy, aby vydržely i zacházení v náročných outdoorových podmínkách. Nezklame vás v kempu na festivalu, rybaření ale i na horolezecké túře, zda chatce nebo při opékání. Po složení se pohodlně vejde do vaku, či tašky.

Vlastnosti:
 • 2 výstupy pro rychlé 2A USB nabíjení Power 3S
 • Voděodolné a dažďuodolné pouzdro
 • Úchytná oka z nerezové oceli
 • Solární články: SunPower 2A

Power3S technológie:

Power3S je nejnovější inovativní technologie exkluzivně v nabíječkách od BlitzWolf. Eliminuje nekompatibilitu kterou trpí některé nabíječky. Ne všechny nabíječky jsou schopny využít plnou rychlost nabíjení, kterou nabízí zařízení. BlitzWolf vyvinul vlastní technologii díky které se nabíječky BlitzWolf stávají skutečně univerzální.

Power 3S je založena na několika principech:
 • Inteligentní nabíjení - technologie inteligentně identifikuje vaše zařízení a kompatibilně s ním komunikuje, díky čemuž máte k dispozici plnou rychlost nabíjení.
 • Rýchlé nabíjení - Power3S je vyvinuta pro rychlost. Každý port poskytuje max. 2,4A, díky čemuž se vaše zařízení nabije tak rychle jak je to možné.
 • Multikanálová ochrana - Power 3S monitoruje a kontroluje každý port individuálně, čímž zajišťuje správný nabíjecí proud pro každé zařízení.

Technické specifikace:
 • Rozměry rozloženého panelu: 290 x 530 x 4 mm
 • Rozměry složeného panelu: 290 x 160 x 20 mm
 • Hmotnost: 350 g
 • Výkon: 15W
 • Účinnost: 21,5% - 23,5%
 • Výstup: 2x USB 5V / 2A

K této solární nabíječce vám doporučujeme zakoupit i Inteligentní USB nabíjecí kabel, se kterým budete přesně vědět jakým proudem se vaše zařízení nabíjí. Stejně lépe odhadnete jaký úhel je pro nabíjení nejlepší.
Doprava zdarma CZ