Sleva:
0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Do dopravy ZDARMA zbývá: 1 000 Kč
Eko drogerie
Ekologické lahve a termosky
Intimní hygienické potřeby
Knihy o zdraví
Léčivé konopí
Nádobí a stolování
Nádoby a dózy na jídlo
Obaly a tašky na svačinu
Odvykání kouření
Příroda a zahrada
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
Pro maminky, děti a miminka
Pytlíky a tašky na nakupování
SOLÁRNÍ ENERGIE
Úklidové pomůcky
Úprava vzduchu
ÚSPORA VODY
ÚSPORA ELEKTŘINY
ÚSPORA TEPLA
Zdravá výživa
  Shaker
Relaxační koupele a svíčky
VÝPRODEJ
Podle výrobce

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí

Chlorella Fresh 250g
Chlorella Fresh 250gChlorella Fresh 250gChlorella Fresh 250g

Chlorella Fresh 250g

100% kvalitní řasa chlorella bez jakýchkoliv přísad

zlepšuje zažívání, zvyšuje energii, detoxikuje
povzbuzuje imunitní systém
zvyšuje schopnost se soustředit
upravuje hladinu cukru v krvi

Celková cena: 850 Kč

Dostupnost: NA SKLADĚ DO 2 dnů

KOUPIT

Výrobce:Fresh

Záruka:datum spotřeby

Kód:ZZ-CHF

Z přírodního materiáluCertifikovaný výrobekVegan friendly
Popis produktu

Chlorella Pyrenoidosa je jednobuněčná sladkovodní řasa a je považována za jeden z vůbec nejstarších organizmů na Zemi. Chlorella obsahuje řadu esenciálních živin a je vydatným zdrojem vitamínů a minerálů. Obsahuje také vlákninu, antioxidanty a unikátní růstový faktor CGF – komplex peptidů a nukleových kyselin. Beta karoten obsažený v Chlorelle Fresh má antioxidační účinek a pomáhá neutralizovat škodlivé účinky volných radikálů. Tím snižuje riziko vzniku civilizačních chorob. Chlorella má ze všech rostlin nejvyšší množství chlorofylu, proto voní i chutná po trávě.

Chlorella Fresh patří k nejkvalitnějším produktům na trhu, je u ní k dispozici kompletní složení a její kvalitní zpracování má významný vliv na její stravitelnost organizmem. Poté, co se chlorella sklidí, nastupuje fáze narušení pevného obalu buňky tak, aby zůstal zachován její cenný vnitřní obsah a přitom se k němu lidský organizmus působením trávících šťáv dostal a mohl ho využít. Tímto postupem je zaručena vysoká vstřebatelnost (minimálně 80%). K výrobě Chlorelly Fresh byl použit 100% čistý prášek chlorelly bez jakýchkoliv barviv a pojiv. Důležitý je svěží odstín zelené barvy svědčící o kvalitě chlorofylu a čerstvosti tablet.

Chlorella Fresh obsahuje významné množství chlorofylu. Ze zelených potravin, které se konzumují právě pro doplnění zeleného barviva, můžeme použít ke srovnání např. špenát, brokolici nebo kopřivu. Všechny tyto vyjmenované potraviny obsahují méně chlorofylu než denní dávka chlorelly.

DEJTE POZOR NA KVALITU:

Obecně platí, že nejkvalitnější chlorella pochází z Taiwanu. Různě zvláštní marketing jednotlivých výrobců se může snažit toto tvrzení vyvrátit, nicméně na Taiwanu svítí Slunce dostatečně intenzivně 300 dní v roce a ovzduší je natolik čisté, že jde o velmi vhodnou oblast a chlorelle se tam daří. I proto se tam pěstuje již desítky let a pěstitel, který nám surovinu dodává, se pyšní certifikátem „Nejlepší výrobce chlorelly na světě“.

Když budete porovnávat různé chlorelly na našem trhu (zejména lékárny jsou plné nekvalitních produktů z Číny, ze kterých se nedozvíte ani přesné složení), porovnávejte kromě ceny i složení, protože na tom velmi záleží.

TAJEMSTVÍ ÚČINNOSTI:

Růstový faktor CGF je komplex peptidů, proteinů, nukleových kyselin a polysacharidů v unikátních vzájemných poměrech. Velmi významný je vysoký obsah nukleových kyselin (DNA a RNA). Ty jsou nezbytné pro rozmnožování, růst a regeneraci tkání na buněčné úrovni a chrání buňky proti toxickým látkám. Jsou důležité pro uchování genetické informace, podporují růst prospěšné mikroflóry ve střevech, zpomalují stárnutí organizmu a zvyšují vaši energii a vitalitu.

S ČÍM NÁM POMŮŽE:

  • je zdrojem železa, které podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, podporuje správné okysličování krve, přispívá k normální funkci imunitního systému a snižuje míru únavy a vyčerpání
  • je zdrojem vápníku, který přispívá k normální srážlivosti krve, k normální činnosti svalů, funkci nervových přenosů a normální funkci trávících enzymů. Vápník je také potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • vláknina obsažená v chlorelle odstraňuje nánosy odpadu z trávícího traktu
  • obsahuje Kobalamin (vitamín B12), který podporuje správnou funkci nervové soustavy a psychiky, podporuje tvorbu červených krvinek, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a ke správné funkci imunitního systému
  • obsahuje chlorofyl, který působí protizánětlivě, zmírňuje vředy a alergie
  • v chlorelle je široké spektrum vitamínu B, který zvyšuje odolnost proti stresu a snižuje množství škodlivých látek vzniklých z emočního vypětí

KVALITA PRODUKTU:

  • Společnost, která vyrábí surovinu pro Chlorellu Fresh, vlastní certfikát ISO 9002 a certifikát mezinárodní kvality. Ve světě je uznávána jako společnost určující standard kvality.
  • SGS je největší světovou inspekční, verifikační testovací a certifikační společností systémů řízení bezpečnosti potravin podle bezpečnostních norem v oblasti potravin jako BRC, EurepGAP, HACCP, SQF a GMP, oficiálně se tak stala nejvyhledávanějším certifikačním orgánem pro normy v oblasti potravin na světě.
  • Prestižní certifikát o zdravotní nezávadnosti potravin z Taiwanského ministerstva zdravotnictví, je vydávána jen špičkovým výrobkům, které se vyváží i do Japonska.
  • Certifikát evropské unie označující produkty splňující označení BIO, pěstované čistě organicky a produkty čistě přírodní.

kvalita

SLOŽENÍ:

Nutriční hodnoty naleznete ZDE

DÁVKOVÁNÍ:

Dávkování: standardní dávky je cca 5 g (20 tablet) denně, zapít dostatečným množstvím vody

Povrch tablety narušen (dezintegrován) pro maximální vstřebatelnost.

Země původu: Taiwan

Hmotnost: 250g - 1000 tablet, balení vystačí na cca 60 dní
Doprava zdarma CZ
Odber novinek