Sleva:
0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Do dopravy ZDARMA zbývá: 1 000 Kč
Tajemství složení kosmetiky
Eko DROGERIE a úklid
Eko lahve a termosky
Konopí a zdravá výživa
KOSMETIKA a osobní hygiena
    Mýdla tuhá
Nádobí a stolování
Příroda a zahrada
Pro maminky, děti a miminka
SOLÁRNÍ ENERGIE
Úprava vzduchu
Nádoby a obaly na potraviny
ÚSPORA VODY
ÚSPORA ELEKTŘINY
ÚSPORA TEPLA
Textil a móda
VÝPRODEJ
Podle výrobce

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí

Earth Friendly Products Mýdlo na ruce Citronová tráva 500 ml
Hodnocení složení
Earth Friendly Products Mýdlo na ruce Citronová tráva 500 ml

Earth Friendly Products Mýdlo na ruce Citronová tráva 500 ml

Vyrobeno z rostlin - vyvážené PH – rychle rozložitelné

Rychle rozložitelné,
Vyvážené PH
Dobře myje a zároveň chrání pokožku

Celková cena: 95 Kč

Dostupnost: SKLADEM

KOUPIT

Výrobce:Earth Friendly Products USA

Záruka:24 měsíců

Kód:ZD-MNRCT

Hodnocení složení:

Hodnocení složeníDetailní složení
Z šetrných materiálůRozložitelné v příroděSnadná recyklaceCertifikovaný výrobek
Popis produktu

EFP Mýdlo na ruce tekuté – bez vůně

Vyrobeno z rostlin - vyvážené PH – rychle rozložitelné

Mýdlo od EFP je opravdu přírodní, zelené a efektivní. Má neutrální pH, takže je velmi šetrné i k pokožce. S příjemnou vůní esenciálních olejů. Dobře myje a zároveň chrání pokožku.

Výrobek nebyl testován na zvířatech, je vhodný i pro vegany. Při jeho výrobě byla použita solární energie a emise při transportu (hlavně lodní doprava) jsou kompenzovány ofsetovým programem firmy EFP.

O VÝROBCI:

Společnost Earth Friedly Products byla založena v USA rodinou řeckým přistěhovalců s chemickým vzděláním již v roce 1967 s cílem dokázat, že čistá domácnost a ochrana planety není protimluv ani luxus.

Zakladatelé se rozhodli vyrábět velmi účinné čistící prostředky s využitím opravdu zelených surovin a technologií. V současnosti vyrábějí ve vlastních továrnách více než 150 výrobků využívajících pouze přírodní látky z rostlin bez toxických barviv i konzervačních prostředků. V Earth Friedly Products maximálně dbají na celý výrobní proces a jeho dopady na životní prostředí. Využívají se výhradně obnovitelné zdroje energie (slunce, vítr, voda), emise vznikající dopravou jsou refundovány offsetovými programy (sázení stromů…).

Earth Friendly Products a její výrobky jsou držitelem mnoha ocenění a certifikátů. Výrobky ani suroviny nejsou testovány na zvířatech. Jejich prací prášek ECOS® je v současnosti nejprodávanějším eko pracím práškem na světě. V současné době firma expanduje a ve snaze pomoci řeckému hospodářství si jako místo pro expanzi do dalších evropských zemí zvolila právě Athény. I to je důvod proč jsme se rozhodli nabídnout nyní tyto ekologicky šetrné výrobky i českým zákazníkům. Výrobky Earth Friendly Product jsou natolik koncentrované, že cena za jedno použití je srovnatelná s běžnými, k přírodě i lidem nešetrnými, výrobky.Složení/INCI(pro detailnější hodnocení klikněte myší na ingredienci):

Aqua , Cocamidopropyl Betaine , Sodium Coco Sulfate , Cocamidopropylamine Oxide , Phenoxyethanol , Glycerin , Citrus grandis (Grapefruit) Seed Extract , Tocopherol (Natural vitamin E) , Cymbopogon schoenanthus (Lemongrass) Oil , Citral¹

¹ z přírodních esenciálních olejů[1] SYROVÝ, Vít. Tajemství kosmetiky. Druhé vydání. Praha: Vít Syrový, 2017. ISBN 978-80-903137-4-3.
Doprava zdarma CZ
Odber novinek