Sleva:
0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Do dopravy ZDARMA zbývá: 1 000 Kč
Eko drogerie
Ekologické lahve a termosky
Intimní hygienické potřeby
Knihy o zdraví
Léčivé konopí
Nádobí a stolování
Nádoby a dózy na jídlo
Obaly a tašky na svačinu
Odvykání kouření
Příroda a zahrada
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
Pro maminky, děti a miminka
Pytlíky a tašky na nakupování
SOLÁRNÍ ENERGIE
Úklidové pomůcky
Úprava vzduchu
ÚSPORA VODY
ÚSPORA ELEKTŘINY
ÚSPORA TEPLA
Zdravá výživa
  Shaker
Relaxační koupele a svíčky
VÝPRODEJ
Podle výrobce

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí

Mladý ječmen Fresh 250g
top
Mladý ječmen Fresh 250gMladý ječmen Fresh 250gMladý ječmen Fresh 250g

Mladý ječmen Fresh 250g

100% sušená šťáva z listů mladého ječmene v BIO kvalitě

vhodné kombinovat s chlorellou - dosáhne se synergický efekt
vhodný doplněk při redukčních dietách
zdroj energie, čisti organismus, neobsahuje lepek

Celková cena: 990 Kč

Dostupnost: SKLADEM

KOUPIT

Výrobce:Fresh

Záruka:datum spotřeby

Kód:ZZ-MJF

Z přírodního materiáluCertifikovaný výrobekVegan friendly
Popis produktu

Výtažek z mladého zeleného ječmene je živým, přírodním, čistým a komplexním nápojem, který zasytí organizmus a dodá mu celou řadu výživných látek. Ječmen Fresh je alternativa ve srovnatelné kvalitě jako ječmen Green ways.

PROČ MLADÝ JEČMEN?

Dnešní způsob života přináší hodně stresu a nezdravé stravování způsobuje překyselení našeho těla, což se významně podílí na vzniku civilizačních chorob. Naše strava je sice kaloricky bohatá (viz riziko obezity), ale nutričně je chudá. Právě Mladý ječmen Fresh tento nedostatek kompenzuje přírodním a pro tělo nejpřirozenějším způsobem – formou stravy. Mladý ječmen Fresh je potravinou doplňující živiny, které v naší stravě často chybí. Podle nesčetných zkušeností zákazníků se každodenní a dlouhodobé užívání nápoje ze šťávy mladého ječmene projeví na celkové kondici a rozhodně se vyplatí. Mladý ječmen Fresh je možné aplikovat i zevně na akutní kožní problémy – popáleniny, odřeniny a spáleniny.

DEJTE POZOR NA KVALITU:

Na trhu je velké množství různých ječmenů a velká většina není ani z poloviny tak kvalitní, jako Mladý ječmen Fresh. Zejména je třeba rozlišovat mezi drcenou trávou (levnější varianta) a sušenou šťávou (dražší, ale o dost kvalitnější), protože u drcené a sušené trávy (výrobci hlavně z Číny a Nového Zélandu) při rozmíchání s vodou pouze louhujete usušené listy a i když je nakonec vypijete spolu se zelenou vodou, tak náš žaludek není uzpůsoben k trávení trávy (zvířata k tomu potřebují 4 žaludky). Můžete si tak přivodit potíže v podobě bolestí břicha nebo škrábání v krku.

Oproti tomu vylisovaná sušená šťáva obsahuje maximum vitamínů. minerálů a enzymů, které lze z mladých rostlinek mladého ječmene získat. Rozmícháním ve vodě vznikne nápoj bez zbytků trávy a pijete tak „zelený džus“, v němž jsou koncentrovány všechny živiny, po kterých naše tělo prahne a kvůli kterým zelený ječmen pijeme.

Druhou věcí je fakt, že část výrobců vůbec neuvádí složení, případně je uvedeno jen velmi stručně. Na to je třeba také dávat pozor, protože kvalitní produkty obsahují vždy podrobné složení, aby si zákazník mohl jednotlivé složky snadno porovnat. Před koupí proto doporučujeme kromě ceny porovnávat i toto neméně důležité složení.

CO OBSAHUJE?
 • mladý ječmen Fresh obsahuje serotonin a melatonin (hormony štěstí)
 • vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C, E a vitamínů řady B: B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové a kyseliny pantotenové
 • mladý ječmen Fresh obsahuje Riboflavin (vitamín B2), který přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, normální činnosti nervové soustavy, správnému množství červených krvinek, k normálnímu stavu pokožky a zraku. Riboflavin také přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • mladý ječmen Fresh obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa
 • mladý ječmen Fresh je zdrojem vápníku, který přispívá k normální srážlivosti krve, k normální činnosti svalů, funkci nervových přenosů a normální funkci trávících enzymů. Vápník je také potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů.
 • vitamín B6 podporuje činnost nervové soustavy a naší psychiky a podporuje metabolizmus bílkovin a glykogenu. Podporuje tvorbu červených krvinek, přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • mladý ječmen Fresh je významným zdrojem vitamínu C, který podporuje správné fungování imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu i po něm, podporuje funkci krevních cév, tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí, dásní, chrupavek, zubů a kůže a zvyšuje vstřebávání železa.
 • zinek obsažený v mladém ječmenu přispívá k normální plodnosti a reprodukci, udržuje zdravé vlasy, nehty, pokožku a přispívá k normální hladině testosteronu v krvi (u mužů). Zinek také podporuje funkci imunitního systému, zraku a podílí se na normálním dělení buněk.
 • mladý ječmen je zdrojem železa, které podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, podporuje správné okysličování krve, přispívá k normální funkci imunitního systému a snižuje míru únavy a vyčerpání.

VÝROBNÍ PROCES A KVALITA PRODUKTU:

Listy jsou sklizeny, opláchnuty, vylisovány a získaný extrakt se necelé 2 minuty suší pouze při teplotě 31 °C. Tím vznikne 100% čistý a nepasterizovaný prášek pro přípravu živé šťávy jemné chuti. Účinné složky nejsou poškozeny a je to dosud nejšetrnější způsob zpracování. Od okamžiku sklizně přes vylisování, vysušení do vakuového zabalení suroviny neuplynou víc jak dvě hodiny! Prášek je sám o sobě světle zelený, ale po rozpuštění ve vodě získá sytě zelenou barvu. Světlá zeleň prášku je dána lomem světelných paprsků dopadajících na jemné částečky prášku. Prášek udržujte v naprostém suchu, při pokojové teplotě a v temnu.
 • Mladý ječmen Fresh splňuje mezinárodní parametry kvality.
 • Mladý ječmen Fresh je v USA uznán jako bezpečná a užitečná potravina pro diabetiky.
 • Mladý ječmen Fresh je v USA uznán stoprocentně košer.

kvalita

SLOŽENÍ:
 • Kvalitní bílkoviny a aminokyseliny – základní stavební kamen všech buněk v lidském těle.
 • Minerály – pro funkci enzymů
 • Antioxidanty (vitamin C, E) – vyhledávají a blokují vznikající volné radikály
 • Množství přírodní vitamínů
 • tuky
 • Chlorofyl – krevní obraz, urychluje hojení ran, chrání proti zánětům a působí dezinfekčně.

Nutriční hodnoty naleznete ZDE


DÁVKOVÁNÍ A PŘÍPRAVA ŠŤÁVY Z JEČMENE:

1 čajová lžička = 1 gram ( dospělí, děti od 3 let 1/2 čajové lžičky denně ) rozmíchat ve vlažné vodě - 150ml - nejlépe šejkrem( lžičkou rozmíchaný prášek je mírně hořký), nejlépe 2 x denně na lačno, balení Vám vydrží na cca 2,5 měsíce

Nápoj ze zeleného ječmene se může smíchat s rajčatovou nebo mrkvovou šťávou.

SKLENIČKA JEČMENE FRESH po ránu dodá VAŠEMU TĚLU ENERGII NA CELÝ DEN!

Skladování: sucho a temno

Země původu: Utah/ USA, sušená šťáva z výhonků mladého zeleného ječmene

Hmotnost: 250g, balení vystačí na cca 80 dnů
Doprava zdarma CZ
Odber novinek