Sleva:
0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Do dopravy ZDARMA zbývá: 1 000 Kč
Tajemství složení kosmetiky
Eko DROGERIE a úklid
Eko lahve a termosky
Konopí a zdravá výživa
KOSMETIKA a osobní hygiena
Nádobí a stolování
Nádoby a obaly na potraviny
Odvykání kouření
Příroda a zahrada
Pro maminky, děti a miminka
SOLÁRNÍ ENERGIE
Úprava vzduchu
ÚSPORA VODY
ÚSPORA ELEKTŘINY
ÚSPORA TEPLA
Textil a móda
VÝPRODEJ
Podle výrobce

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí

Re Sack Net Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu 2ks
Re Sack Net Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu 2ksRe Sack Net Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu 2ksRe Sack Net Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu 2ksRe Sack Net Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu 2ksRe Sack Net Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu 2ksRe Sack Net Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu 2ks

Re Sack Net Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu 2ks

Praktický pomocník pro vaše nákupy pro nákup zeleniny a ovoce

Rozměry: 38 x 30 cm

Celková cena: 169 Kč

Dostupnost: NA SKLADĚ DO 3 dnů

KOUPIT

Výrobce:Re Sack Holandsko

Záruka:24 měsíců

Kód:RES002

Z přírodního materiáluBiologicky rozložitelnýZ recyklovaného materiáluOpakované použitíZdravotně nezávadnýFair-Trade produktCertifikovaný výrobek
Popis produktu

Praktický pomocník pro vaše nákupy na farmářských trzích nebo v obchodech pro nákup zeleniny a ovoce. Je vyrobený z biobavlny a unese hravě několik kilogramů. Má zavazovací šňůrku na zajištění obsahu a proto se lehce neroztrhne tak jako obyčejné mikrotenové sáčky.

Sáček je průhledný, takže si prodavač váš nákup může snadno zkontrolovat. Bez problémů na něj přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní je snadno pratelný (ale pozor, může se asi o 10 % srazit).

Zeleninu či ovoce můžete umývat přímo v pytlíku - uschne za chviličku. Ovoce a zelenina dýchají, takže vám zůstanou déle čerstvé. Můžete je v nich i skladovat.

Všechny Re-Sacky jsou vyrobené z biobavlny a vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS - Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě.

Specifikace:
  • Balení: 2ks
  • Rozměry: 38 x 30 cm
  • Hmotnost: 42 g
  • Materiál: 100% biobavlna
  • Nosnost: několik kilogramů
  • Země původu: Indie


O VÝROBCI:

Příběh firmy Re-Sack začal v roce 2010, když Sjoerd van der Helm, zakladatel firmy, byl na praxi v Los Angeles. Tam si všiml, že vláda zakázala rozdávání plastových pytlíčků na ovoce a zeleninu, které jsou všude v Evropě v obchodech běžné. Cílem značky je snížit používání mikrotenových sáčků a vyrobit znovupoužitelné z bio bavlny, které jsou šetrné pro životní prostředí. Všechny produkty mají certifikát GOTS - Global Organic Textile Standard.

Doprava zdarma CZ
Odber novinek