Sleva:
0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Do dopravy ZDARMA zbývá: 1 000 Kč
Tajemství složení kosmetiky
Eko DROGERIE a úklid
Eko lahve a termosky
Konopí a zdravá výživa
KOSMETIKA a osobní hygiena
Nádobí a stolování
Nádoby a obaly na potraviny
Odvykání kouření
Příroda a zahrada
Pro maminky, děti a miminka
SOLÁRNÍ ENERGIE
Úprava vzduchu
ÚSPORA VODY
ÚSPORA ELEKTŘINY
ÚSPORA TEPLA
Textil a móda
VÝPRODEJ
Podle výrobce

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí

Re Sack Voile Sáček na ovoce zeleninu či pečivo 1ks
Re Sack Voile Sáček na ovoce zeleninu či pečivo 1ksRe Sack Voile Sáček na ovoce zeleninu či pečivo 1ksRe Sack Voile Sáček na ovoce zeleninu či pečivo 1ksRe Sack Voile Sáček na ovoce zeleninu či pečivo 1ksRe Sack Voile Sáček na ovoce zeleninu či pečivo 1ksRe Sack Voile Sáček na ovoce zeleninu či pečivo 1ks

Re Sack Voile Sáček na ovoce zeleninu či pečivo 1ks

Praktický pomocník pro vaše nákupy pro nákup zeleniny, ovoce a pečiva

Rozměry: 38 x 28 cm

Celková cena: 95 Kč

Dostupnost: SKLADEM

KOUPIT

Výrobce:Re Sack Holandsko

Záruka:24 měsíců

Kód:RES005

Z přírodního materiáluBiologicky rozložitelnýZ recyklovaného materiáluOpakované použitíZdravotně nezávadnýFair-Trade produktCertifikovaný výrobek
Popis produktu

Praktický pomocník pro vaše nákupy na farmářských trzích nebo v obchodech pro nákup zeleniny a ovoce či pečiva. Je vyrobený z biobavlny a unese hravě několik kilogramů. Má zavazovací šňůrku na zajištění obsahu a proto se lehce neroztrhne tak jako obyčejné mikrotenové sáčky.

Sáček Voile je vyrobený z jemného plátna a můžete jej použít jak na ovoce či zeleninu, tak i třeba na pečivo. Bez problémů na něj přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní, nevadí - je pratelný (ale pozor, může se asi o 10 % srazit).

Všechny Re-Sacky jsou vyrobené z biobavlny a vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS - Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě.

Specifikace:
  • Balení: 1ks
  • Rozměry: 38 x 28 cm
  • Hmotnost: 26 g
  • Materiál: 100% biobavlna
  • Nosnost: několik kilogramů
  • Země původu: Indie


O VÝROBCI:

Příběh firmy Re-Sack začal v roce 2010, když Sjoerd van der Helm, zakladatel firmy, byl na praxi v Los Angeles. Tam si všiml, že vláda zakázala rozdávání plastových pytlíčků na ovoce a zeleninu, které jsou všude v Evropě v obchodech běžné. Cílem značky je snížit používání mikrotenových sáčků a vyrobit znovupoužitelné z bio bavlny, které jsou šetrné pro životní prostředí. Všechny produkty mají certifikát GOTS - Global Organic Textile Standard.

Doprava zdarma CZ
Odber novinek