Potřebujete poradit? Zavolejte na 732 258 567, nebo napište na obchod@ecoprodukty.cz
E-shop pro zelenou domácnost a zdravý udržitelný životní styl
Už se známe?
Už se známe?
PŘIHLÁŠENÍ
REGISTRACE
Košík je
prázdný :(
PowerPlus Solární dynamo lampa Seahorse
Novinka
Nejprodávanější

PowerPlus Solární dynamo lampa Seahorse

VýrobcePowerPlus

Solární lampa

  • Spolehlivá solární lampa
  • Obsahuje 3 bílé LED diody
  • Dynamo klika - za 1 minutu nabití na 7 minut provozu
  • Solární článek - sekundární energetický zdroj
NA VYŽÁDÁNÍ
219 Kč
Benefity tohoto produktu
Klikněte na ikony a dozvíte
se více o daném příznaku
ROZLOŽITELNÉ V PŘÍRODĚ OPAKOVANÉ POUŽITÍ ÚSPORNÝ PRODUKT VYROBENO ZE ŠETRNÝCH MATERIÁLŮ SNADNÁ RECYKLACE ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH VHODNÉ PRO VEGANY FAIR TRADE PRODUKT VYROBENO V EVROPSKÉ UNII
VýrobcePowerPlus
NavrženoHolandsko Holandsko
VyrobenoČína Čína
KódPP-seahorse
Záruka24 měsíců
Popis produktu
O značce produktu

Pokud hledáte praktickou a spolehlivou lampu, která bude vždy po ruce a která vás nikdy nezaskočí vybitými bateriemi, Seahorse od osvědčeného výrobce Powerplus je to co hledáte. Tento eko-lampa obsahuje 3 bílé LED diody.

Energii si tento lucerna vyrábí svépomocně.

Na jedné straně ekobaterky je dynamo klika jejímž otáčením dokážete ekobaterku nabít za 1 minutu na 7 minut provozu (2 ot. / sek.). Solární článek na druhé straně produktu zpracovává sluneční záření ale i denní světlo, čímž slouží jako sekundární energetický zdroj pro tuto ekologickou lampu. Plně nabitý Seahorse poskytuje přibližně 2 hodiny jasného světla.

Praktičnost této baterky spočívá nejen v její nenákladném a nezávadném způsobu nabíjení, ale i v kompaktních rozměrech. Do vaší dlaně sedne jako ulitá. Karabinové zapínání na jednom konci produktu umožňuje světlo připnout ke kalhotám, tašce, vaku, nebo ho jen tak někde zavěsit. Seahorse je doslova světlo do ruky a po ruce.

Odběr novinek
Přihlásit se k odběru novinek
Novinky rozesíláme max. 2x měsíčně a najdete v nich spoustu zajímavostí, novinek a akcí ze světa ECOproduktů.

Certifikáty našich produktů

CPKBDIHEcocertCHARTE COSMEBIO BIONaTrueNSFUSDA ORGANICFSCHCSRPSOECO CONTROLBIOVeganCHARTE COSMEBIO ECOAllergy UKCruelty freeGOTSB CorporationIFRAICEASoil AssociationÖko-Tex Standard 100ECO GARANTIECruelty free and VeganEcolabelCSEClimate NeutralNCSNCPStop Climate ChangeFair for lifeFAIRSTABSI KitemarkV-LabelceOK BiobasedCPK BioWRAS ApprovalEnergy Saving TrustCZ hygienický ATEST dle vyhlášky č. 409/2005 SK hygienický ATEST dle vyhlášky č. 355/2007