Sleva:
0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Do dopravy ZDARMA zbývá: 1 000 Kč
Tajemství složení kosmetiky
Eko DROGERIE a úklid
Eko lahve a termosky
Konopí a zdravá výživa
KOSMETIKA a osobní hygiena
Nádobí a stolování
Nádoby a obaly na potraviny
Odvykání kouření
Příroda a zahrada
Pro maminky, děti a miminka
SOLÁRNÍ ENERGIE
Úprava vzduchu
ÚSPORA VODY
ÚSPORA ELEKTŘINY
ÚSPORA TEPLA
Textil a móda
VÝPRODEJ
Podle výrobce

Přihlašte se k odběru novinek a slevových akcí

Pandoo Klasické bambusové ponožky 6 párů bílé velikost 43 až 46
akce
Pandoo Klasické bambusové ponožky 6 párů bílé velikost 43 až 46Pandoo Klasické bambusové ponožky 6 párů bílé velikost 43 až 46Pandoo Klasické bambusové ponožky 6 párů bílé velikost 43 až 46Pandoo Klasické bambusové ponožky 6 párů bílé velikost 43 až 46

Pandoo Klasické bambusové ponožky 6 párů bílé velikost 43 až 46

Alternativa k tradičním ponožkám z bavlny nebo polyesteru

antibakteriální, hypoalergenní, výborně absorbují pot
již předprané, nesrážejí se
odolné proti roztržení a otěru

Sleva: 82 Kč

Bežná cena: 549 Kč

Celková cena: 467 Kč

Dostupnost: SKLADEM

KOUPIT

Výrobce:Pandoo Německo

Záruka:24 měsíců

Kód:PD-POBS616

Opakované použitíZdravotně nezávadnýVegan friendly
Popis produktu

Pandoo bambusové ponožky jsou výbornou udržitelnou alternativou k tradičním ponožkám z bavlny nebo polyesteru. Jsou vyrobeny z 71 % bambusových vláken.

Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a prodyšného materiálu, který je šetrný k pokožce.

Mají antibakteriální, hypoalergenní vlastnosti a výborně absorbují pot. Nemají švy ani obvodovou gumu, a tak zabrání otlakům a podráždění. Nohy tak zůstávají zdravé i při velkém zatížení.

Pandoo bambusové ponožky jsou již předprané, při praní se nesrážejí a jsou odolné proti roztržení a otěru.

Bambusové ponožky jsou ideálním a příjemným společníkem pro každodenní život v kanceláři, ve volném čase nebo sportovních aktivitách po celý rok! Jsou unisex, tzn., jsou určeny jak pro muže tak i ženy.

Bambusové ponožky jsou balené v krabičce z recyklovaného papíru.

Specifikace:
  • Materiál: 71 % bambusová viskóza a 26 % polyester a 3 % elastan
  • Počet: 6 párů
  • Barva: bílá
  • Velikost: 43-46
  • Země původu: Navrženo v Německu. Vyrobeno zodpovědně v Číně


O VÝROBCI:

Německá značka Pandoo byla založena v roce 2017 ve městě Konstanz. Zakladatelé Salvatore, Christian a Sebastian založili svou firmu s cílem pomáhat udělat každodenní život udržitelný a šetrnější k životnímu prostředí. Jejich rozsáhlá nabídka opakovaně použitelných bambusových výrobků Pandoo nahrazuje jednorázové předměty a výrobky ze dřeva nebo plastů.

pandoo

Jaké má bambus vlastnosti?

Bambus svými ideálními vlastnosti dokáže nahradit v určitých produktech dřevo i plasty. Oproti klasickému dřevu roste bambus rychlostí až 1,6 m denně. Bambus dokáže absorbovat extrémně vysoké hladiny oxidu uhličitého, produkuje asi o 35% více kyslíku než srovnatelná oblast stromů. Kromě toho lze bambus recyklovat a je biologicky rozložitelný. Bambus, ze kterého jsou vyrobeny výrobky Pandoo se pěstuje, udržitelně, ekologicky a bez pesticidů.

Proč je vhodné jednorázové dřevěné předměty nahradit bambusem?

Celosvětově je každoročně vykáceno 13 miliónu hektarů deštných lesů. Z toho každý čtvrtý strom se pak zpracovává v papírenském průmyslu. Takový způsob hospodaření není dlouhodobě udržitelný. Za necelých 70 let lidé zničili přes 50% deštných pralesů, které jsou pro náš svět tolik důležité, a nedokážeme bez nich přežít.

Proč je vhodné jednorázové plastové předměty nahradit bambusem?

V roce 1950 byl na trh uveden první plastový výrobek. V té době se celosvětově vyrábělo 1,5 milionu tun plastu ročně. Dnes je to 300 miliónu tun ročně. Plasty se staly nepostradatelnými a v mnoha aplikacích jdou velmi těžko nahradit. Ale existuje i nespočet výrobků, které nemusí být vyrobeny z plastu. Patří mezi ně hlavně jednorázové a obalové produkty. Ročně každý člověk v Německu vyrobí v průměru 37 kg plastového odpadu pouze z obalů.

Dalším velkým problémem plastových produktů je recyklace. Každoročně v oceánech po celém světě skončí osm milionů tun plastů. Mezi ně nejčastěji patří jednorázové brčka, plastové sáčky, kelímky a příbory.

Problémem plastů je nejen plastový odpad, ale i ropa potřebná pro jejich výrobu. Výroba plastů vyžaduje přibližně 8% světové produkce ropy. V roce 2050 by to mohlo být už 20%. Vzhledem ke zvyšující se poptávce se způsoby výroby ropy stávají stále nebezpečnější a mají negativní vliv na naše životní prostředí.

Budou mít pandy co jíst?

Na výrobu produktů Pandoo se používá odrůda moso bamboo neboli Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), kterou pandy nežerou. Pandy velké i červené se živí především odrůdami Pseudosasa japonica (Bambus metake), Phyllostachys nigra (Černý bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův).

Doprava zdarma CZ
Odber novinek